2021. kandidāti


Padomes kandidāti (uz 3 gadiem)

 

Mārtiņš Hildebrants  latvisko izglītību guvis Garezera vasaras vidusskolā  un Sabiedrisko zinātņu institūtā (Minstere, Vācija).  Profesionālā pieredze: 1989. -  1992.g strādājis Amerikas balss, Vašingtonā, DC. par Latviešu valodas nodaļas raidījumu producentu. 1995.g. - 2015.g: Apvienoto nāciju attīstības programmā (United Nations Development Programme) vadījis UNDP programmas plānošanu un ieviešanu Latvijā un Kosovā.  ANO galvenajā mītnē Ņujorkā pārraudzījis  UNDP darbību Mjanmā, Taizemē, Indonēzijā un Austrumu Timorā. Kopš 2015.gada strādā par neatkarīgo konsultantu stratēģiskās plānošanas un attīstības programmu veidošanas jautājumos. Izglītība:  Indiānas Universitāte (ASV):  Bakalaura grāds politikas zinātnē; maģistra grāds sabiedrības vadībā (“public administration”). Kopā ar dzīvesbiedri Sāru audzina divus dēlus.

 

 

Katrīna Pipaste uzauga Montreaālā un Londonā, Kanādā.  Studējusi matemātiku un statistiku, iegūstot B.Sc. University of Western Ontario, kā arī B.B.A. grāmatvedībā Westerm Michigan University.  Darba gaitas iesāka Čikāgā ANB Investment Management, kur bija atbildīga par kapitāla indeksa ieguldījumiem pensiju un bezpelņas fondiem.  Tagad savā darbā pie Northern Trust kā Senior Vice President un National Director of Planned Giving Services viņa strādā ar bezpelņas organizācijām un viņu labvēliem.  Katrīna ir aktīvi darbojusies kā kasiere vairākās vietējās amerikāņu bezpelņas organizāciju padomēs.  Patlaban ir padomes priekšsēde Čikāgas Brickton Montessori skolā.  Latviešu sabiedrībā viņa ir pielikusi roku pie labvēļu vakariņām un naudas vākšanas akcijām Kr. Barona Latviešu skolā, Stariņā un GVV, un pagājušajā rudenī pievienojās Latviešu Fondam.  Katrīna ir beigusi GVV kā ari Latviešu studiju centra (LSC) programmu.  Abas meitas, Selga un Anna, ir KBLS un GVV absolventes. 

 

Revīzijas komisijas kandidāti (uz vienu gadu)

 

Andrejs Dumpis uzauga Čikāgā, kur viņš apmeklēja latviešu skolu un bija aktīvs skautu dalībieks. GVV beidzis 1976. gadā, un pēc tam studējis Ohio State Universitātē. Spēlējis OSU voleja komandā, kurā toreiz bija vairāki latvieši. Pēc studiju beigšanas strādāja Kalifornijā kā grāmatvedis bankā.  20 gadus dzīvoja Kalamazū, MI, kur strādāja lielā uzņēmumā kā Executive Vice President – CFO, un tad četrus gadus kā Garezera administrators. 2014. gadā Andrejs atkal pārvācās uz Dienvidkaliforniju, kur viņš strādā Green Dot Corporation.

 

Diāna Kārkliņa dzimusi un uzaugusi ASV, Ohaijo štatā, pilsētās, kurās pamatā nebija latviešu sabiedrības. Latviešu saknes, mācības un iedvesmu Diāna ieguva no vecākiem un vecvecākiem.  Māte, Biruta Abula, bija aktīva vairākos latviešu sabiedriskajos darbos, tajā skaitā arī kā Latviešu Fonda priekšsēde.  Diāna beidza Gaŗezera vasaras vidusskolu un arī strādāja kā audzinātāja.  Diāna beidza Rietumu Mičigānas Universitāti (B.S. Computer Science).  Darba gaitas iesāka Čikāgā, kur piedalījās tautas deju kopā “Dzelmieši”.  1994. gadā Diāna apprecējās un pārvācās uz Kalamazū, kur uzsāka darbu Kellogg kompānijā, strādāja Kalamazū latviešu skolā, kā arī bija skolas pārzine un latviskā vidē izaudzināja divus bērnus. Patreiz strādā Kellogg kompānijā Vice President, Information Technology, Global Demand and Enterprise Architecture.

 

Žubīte Streips dzimusi un augusi Čikāgā, kur latvietība bija svarīga gan ģimenes lokā, gan sabiedrībā. Žubītes vecvecāki un vecāki, Līga un Laimonis Streips, aktīvi piedalījās latviešu sabiedrībā, ir bijuši LF biedri un saņēmuši LF atbalstu gan viņu izdotajam “Mazputniņam”, gan citiem projektiem. Čikāgā bija iespēja piedalīties daudzās organizācijās un nodarbībās, tajā skaitā, guntiņās, gaidās, tautas deju grupā “Dzelmieši”, Kr. Barona Latviešu skolā. Žubīte absolvēja GVV 1979. un Minsteres Latviešu ģimnāziju 1980. gadā. Žubīte ir strādājusi kā skolotāja KBLS, kā audzinātāja Gaŗezera bērnu nometnē un vel joprojam stādā kā vadītāja guntiņu pulciņā. Žubīte saņēma bakalaura grādu psiholoģijā Loyola Universitātē, Čikāgā, un pēc pieredzes darbā ar ģimenēm Amerikas labklājības sistēmā, viņa turpināja studijas un ieguva maģistra grādu psiholoģijā un mākslas terapijā. Žubīte strādā ar ģimenēm, kurās ir bijušas problēmas ar pārestību un kam nepieciešams psiholoģisks atbalsts, kā arī savā klīniskajā privātpraksē.